Půjčky na auto

Auto ESA Autobazar - prodejce automobilů

Autobazar Auto ESA patří k prodejcům ojetých aut, který klade důraz na profesionální vztah s klienty. Ne každý si může dovolit pořídit nové vozidlo. Mnoho lidí se spokojí se starším vozidlem, které však musí splňovat určitá kritéria. I dnes je velký problém sehnat kvalitní ojeté auto. Mnozí prodejci se totiž snaží prodat jimi inzerovaný vůz za každou cenu, dokonce i za tu, že potenciálnímu zájemci zatají některé informace, týkající se jeho stavu.

Auto ESA - to je pestrá nabídka

Pokud přemýšlíte o koupi staršího vozu a požadujete opravdu kvalitu za rozumné peníze, měli byste se podívat do nabídky společnosti Auto ESA – jedná se o bazar, který nabízí stoprocentně prověřené vozy. V nabídce je více než 4 000 kvalitních vozů, navíc s možností dovozu vámi vybraného vozu na nejbližší pobočku. Máte-li požadavky na paramtery vozu, můžete je poslat e-mailem a vyčkat na vhodný vůz.

Vstřícný autobazar

Auto ESA si velmi potrpí na dobré vztahy s klienty, na tom buduje svou letitou kariéru. Kromě zprostředkování a výběru vhodného vozu dle vašich parametrů Auto ESA zajistí i komplexní služby spojené s nákupem a užíváním vozu, zejména:

  • financování koupě vozu
  • splátkový prodej
  • zprostředkování úvěru
  • zabezpečení vozu
  • pojištění vozu
  • veškeré poradenství
  • zpětný úvěr

Množství spokojených zákazníků

O tom, že je společnost Auto ESA opravdu důvěryhodná, svědčí mnoho spokojených klientů, kterých je po celé republice nespočet. Za dobu svého působení, tedy za více než 20 let, společnost dělá maximálně pro to, aby vám usnadnila co nejvíce práce. V její nabídce naleznete vozy mnoha značek, je tak velmi pravděpodobné, že si i vy přijdete na své.

Kontakt Auto ESA

Autocentrum ESA a.s.
K učilišti 170
102 00 Praha 10

zelená linka:+420 800 555 555

web: www.autoesa.cz

Zveřejněno 28. 10. 2016

SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách na auto. Nejsme poskytovatelem půjčky. Informace zde nemusí být aktuální