Půjčky na auto

Auto Kelly náhradní díly, vše pro auta

Poohlédneme-li se kolem sebe zjistíme, že je všude množství společností, které se zabývají dovozem nebo prodejem nových i ojetých vozů, a s tím souvisejících náhradních dílů. Jednou z předních tuzemských firem podnikajících v této oblasti je i Auto Kelly. Auto Kelly působí v České republice již od roku 1994 az a tuto dobu získala mnoho zkušeností, díky kterým může nabízet svým klientům vždy to nejlepší. Auto Kelly to jsou především náhradní díly a příslušenství pro osobní a lehká užitková vozidla, nákladní vozy a motocykly od více než 450 značkových výrobců.

Fakta o společnosti Auto Kelly

Auto Kelly v současné době představuje největšího distributora náhradních dílů pro vozidla v České republice. Díky síti více nez 70 poboček rovnoměrně rozložených po celém našem území zajišťuje snadnou dostupnost téměř pro každého klienta. Komplexní sortiment je zajištěn jak pro maloodběratele, tak i pro velkoobchodní společnosti. Náhradní díly můžete zakoupit také e-shopu.

Auto Kelly autoservisy

Kromě prodeje náhradních dílů a dalších doplňků, mezi které patří zejména akumulátory, autochemie, autokosmetika, kola, disky, náplně nebo všeho pro klimatizaci firma disponuje i téměř 250 smluvními servisy, kde jsou vám nabídnuty vždy ty nejkvalitnější služby, které zprostředkovávají profesionální automechanici.

Autokelly.cz

Více detailnějších informací o společnosti Auto Kelly můžete získat po návštěvě internetových stránek. Zde naleznete mnoho užitečných rad jak pro motoristy samotné, tak i prodejce.

Kontakt:

Auto Kelly, a.s.
Ocelářská 16
190 00 Praha 9 - Vysočany

zákaznická linka: 840 808 808

web: www.autokelly.cz

Zveřejněno 18. 10. 2016

SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách na auto. Nejsme poskytovatelem půjčky. Informace zde nemusí být aktuální