Půjčky na auto

Auto Kelly náhradní díly, vše pro auta

Poohlédneme-li se kolem sebe, zjistíme, že je všude množství společností, které se zabývají dovozem nebo prodejem ať již nových, tak i ojetých vozů, či náhradních dílů. Jednou z předních tuzemských firem podnikajících v této oblasti je i Auto Kelly. Společnost Auto Kelly v České republice působí již od roku 1994. Za tuto dobu získala mnoho zkušeností, díky kterým může nabízet pro své klienty vždy to nejlepší. Auto Kelly náhradní díly pro osobní a lehká užitková vozidla.

Fakta o společnosti Auto Kelly

Auto Kelly v současné době představuje největšího distributora náhradních dílů pro vozidla v České republice. Díky síti 700 zaměstnanců a 63 poboček rovnoměrně rozložených po celém našem území zajišťuje snadnou dostupnost téměř pro každého klienta. Komplexní sortiment je zajištěn jak pro maloodběratele, tak i pro velkoobchodní společnosti. Auto Kelly náhradní díly můžete zakoupit také e-shopu.

Auto Kelly autoservisy

Kromě prodeje náhradních dílů a dalších doplňků, mezi které patří zejména akumulátory, autochemie, autokosmetika, kola, disky, náplně nebo všeho pro klimatizaci firma disponuje i téměř 150 autoservisy, kde jsou vám nabídnuty vždy ty nejkvalitnější služby, které zprostředkovávají profesionální automechanici.

Autokelly.cz

Více detailnějších informací o společnosti Auto Kelly můžete získat po návštěvě internetových stránek. Zde naleznete spoustu užitečných rad jak pro motoristy samotné, tak i prodejce.

Kontakt

Auto Kelly, a.s.
Ocelářská 16
190 00 Praha 9 - Vysočany
web: www.autokelly.cz

Zveřejněno 18. 9. 2013

SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Infoweb o půjčkách na auto. Nejsme poskytovatelem půjčky. Informace zde nemusí být aktuální