Půjčky na auto

Autopůjčka ČSOB

Jednou z možností jak financovat nákup nového či ojetého auta je Autopůjčku od ČSOB. Jde o výhodnou bankovní půjčku na auto s maximální dobou splacení do 84 měsíců. Vyřízení úvěru je zdarma a bez poplatku je také jeho vedení. Pojištění je navíc zahrnuto v ceně půjčky.

Půjčka na auto

Půjčit si u ČSOB můžete na auto nové i ojeté, max. do 7 let stáří s výhodnou úrokovou sazbou. Navíc máte možnost sjednat si balíček pojištění KOMPLEX od ČSOB Pojišťovny a mít tak zase o jednu starost méně. Pokud budete potřebovat poradit nebo se informovat stačí zavolat na infolinku zákaznického servisu, napsat e-mail nebo navštívit jakoukoliv pobočku obchodní sítě ČSOB.

Autopůjčka od ČSOB

Pokud budete o půjčce na auto od ČSOB uvažovat můžete využít kalkulačku úvěrových splátek a spočítat si tak nezávazně vaše splátky. Vyplnění je jednoduché, stačí zvolit z výběru auta, vepsat údaje o ceně vozidla, staří vozu a předpokládanou dobu splácení a informace o povinném ručení a havarijním pojištění. Kalkulačka vám na základě zadaných informací vypočítá předpokládanou splátku.

Flexi splátka

Autopůjčka od ČSOB také nabízí varianta splácení, kdy si můžete řídit a optimalizovat výši splátek přesně podle vašich potřeb. Vy sami si můžete zvolit zónu komfortní nebo dynamickou, kdy máte po roce řádného splácení na výběr řadu možností, jak dále ve splácení pokračovat. Změny, které můžete provést zdarma jsou následující:

  • možnost jednorázově doplatit jistinu
  • možnost mimořádné splátky v jakékoliv výši
  • možnost odložit jednu, dvě nebo tři splátky
  • možnost pojištění GAP
  • možnost kontroly splácení online na eLeasing.cz

Půjčka na auto nebo leasing?

Jaký je rozdíl mezi půjčkou a leasingem? Pokud si auto pořídíte na leasing, de facto jej nevlastníte a nejste jeho majitel. Až do konce splacení leasingu jste pouze jeho nájemce. V případě krachu společnosti nebude vůz váš a je proto dobré vybírat zavedenou leasingovou společnost, nejlépe tu, za kterou stojí velká finanční instituce jako je banka. Další nevýhodou mohou být vysoké poplatky za uzavření leasingové smlouvy a někdy se požaduje akontace, což je zaplacení části ceny za vozidlo předem.

Půjčka na auto je výhodná v tom, že se po zakoupení ihned stáváte jeho majitelem. S dnešní širokou nabídkou na půjčky na auto si můžete zvolit tu, kde si lze její parametry, po určité době splácení, libovolně měnit. V případě problémů se splácením máte také možnost auto prodat a doplatit tak případný dluh.

Víte že studentstká půjčka je speciální produkt přímo pro financování potřeb studentů?

Zveřejněno 21. 12. 2017

SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Infoweb o půjčkách na auto. Nejsme poskytovatelem půjčky. Informace zde nemusí být aktuální